UIkit Views (1.0.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા
