UIkit Views (1.0.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման
