UIkit Views (1.0.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: None
is: Engin

en: default
is: sjálfgefið

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: High
is: Mikið

en: Low
is: Lítið

en: Views
is: Gagnasýn

en: Medium
is: Miðlungs

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi
