UIkit Views (1.0.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Medium
ka: საშუალო
