UIkit Views (1.0.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: None
ku: هیچ

en: default
ku: بنەڕەتی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: Medium
ku: مامناوەندی
