UIkit Views (1.0.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: None
fa: هیچ

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: High
fa: زیاد

en: Low
fa: کم

en: Views
fa: نماها

en: Medium
fa: متوسط

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Title field
fa: عنوان حوزه

en: Image field
fa: میدان تصویر

en: Views plugins
fa: دیدن افزونک ها
