UIkit Views (1.0.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: default
te: అప్రమేయం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Default
te: అప్రమేయం

en: High
te: ఎక్కువ

en: Low
te: తక్కువ

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Table details
te: పట్టిక వివరాలు
