UIkit Views (1.0.0) - en to tr translation catalogue (46 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: default
tr: öntanımlı

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Default
tr: Varsayılan

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: High
tr: Yüksek

en: Low
tr: Düşük

en: Views
tr: Görünümler

en: Medium
tr: Orta

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Field mapping
tr: Alan eşleme

en: Title field
tr: Başlık alanı

en: Primary
tr: Birincil

en: Secondary
tr: İkincil

en: You need at least one field before you can configure your table settings
tr: Tablo ayarlarını yapılandırabilmek için en az bir alan gerekli

en: Override normal sorting if click sorting is used
tr: Tıklayarak sıralama kullanılırsa normal sıralamayı geçersiz kıl

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
tr: Drupal tarzı "yapışkan" (sticky)  tablo başlıklarına (JavaScript) izin ver

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
tr: (Sabit üstbilgi efektleri aşağıdaki önizlemede etkin olmaz, yalnızca canlı çıktıda etkin olur.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
tr: Alanları sütunlara yerleştirin; birden çok alanı aynı sütunda birleştirebilirsiniz. Bunu yaparsanız, belirtilen sütundaki ayırıcı alanları ayırmak için, kullanılır. Söz konusu sütunu sıralanabilir yapmak için sıralanabilir kutusunu işaretleyin ve hangi sütunun varsayılan olarak sıralanacağını belirlemek için varsayılan sıralama radyo düğmesini işaretleyin. Alanlar bölümünde sütun sıralamasını ve alan etiketlerini denetleyebilirsiniz.

en: Wrapper class
tr: Sarıcı sınıfı

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
tr: Liste dışında, sarıcıda sağlanacak sınıf.

en: List class
tr: Liste sınıfı

en: Show the empty text in the table
tr: Tabloda boş metni göster

en: Views plugins
tr: Görünümler eklentileri

en: Caption for the table
tr: Tablonun başlığı

en: Table details
tr: Tablo ayrıntıları

en: Summary title
tr: Özet başlığı

en: Table description
tr: Tablo açıklaması

en: Provide additional details about the table to increase accessibility.
tr: Erişilebilirliği artırmak için tabloyla ilgili ek ayrıntılar sağlar.

en: Columns for @field
tr: @field için sütunlar

en: Sortable for @field
tr: @field için sıralanabilir

en: Default sort order for @field
tr: @field için varsayılan sıralama düzeni

en: Default sort for @field
tr: @field için varsayılan sıralama

en: Alignment for @field
tr: @field için hizalama

en: Separator for @field
tr: @field için ayırıcı

en: Hide empty column for @field
tr: @field için boş sütunu gizle

en: Responsive setting for @field
tr: @field için duyarlı ayar

en: No default sort
tr: Varsayılan sıralama yok

[ctx: Text alignment]
en: Left
tr: Sola

[ctx: Text alignment]
en: Center
tr: Ortaya

[ctx: Text alignment]
en: Right
tr: Sağa

en: Per default the table is hidden for an empty view. With this option it is possible to show an empty table with the text in it.
tr: Boş görünüm için varsayılan olarak tablo gizlenir. Bu seçenekle, içinde metinle birlikte boş bir tablo gösterilebilir.

en: A title semantically associated with your table for increased accessibility.
tr: Daha yüksek erişilebilirlik için tablonuzla semantik olarak ilişkilendirilmiş bir başlık.

en: Grid gutter
tr: Izgara aralığı
