UIkit Views (1.0.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: None
vi: Không có

en: default
vi: mặc định

en: - None -
vi: - Không -

en: Default
vi: Mặc định

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: High
vi: Cao

en: Low
vi: Thấp

en: Medium
vi: Vừa

en: Ascending
vi: Tăng dần

en: Descending
vi: Giảm dần

en: Primary
vi: Chính

en: Secondary
vi: Phụ
