UIkit Views (1.1.0) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Groups
eo: Grupoj

en: Type
eo: Tipo

en: Action
eo: Ago

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Views
eo: Vidoj

en: hidden
eo: kaŝita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Header
eo: Kaplinio

en: Scale
eo: Skalo

en: Medium
eo: Medio

en: Navigation
eo: Navigado

en: Position
eo: Loko

en: Index
eo: Indekso
