UIkit Views (1.1.0) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Type
ka: ტიპი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Top
ka: ზედა

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: hidden
ka: დამალული

en: All
ka: ყველა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Medium
ka: საშუალო

en: Media
ka: მედია

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Position
ka: პოციზია

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
