UIkit Views (1.1.0) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Groups
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Action
ne: कारवाही

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: All
ne: सबै

en: Header
ne: हेडर

en: Scale
ne: नाप

en: Medium
ne: माध्यम

en: Media
ne: मिडिया

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Index
ne: सूची
