UIkit Views (1.1.0) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Action
ps: چار

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: hidden
ps: پټ

en: All
ps: ټول

en: Header
ps: سرۍ

en: Scale
ps: درجه

en: Medium
ps: منځنى

en: Media
ps: رسنۍ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Random
ps: ناټاكلى

en: Position
ps: ځاى

en: Alignment
ps: پرليكتيا

en: Caption
ps: نوم

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Column
ps: ستن

en: Title field
ps: سرليک ډګر

en: Row
ps: کتار
