UIkit Views (1.1.0) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Groups
sl: Skupine

en: Type
sl: Tip

en: footer
sl: noga

en: Action
sl: Akcija

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: All
sl: Vsi

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Header
sl: Glava

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Medium
sl: Srednja

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Position
sl: Položaj

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Index
sl: Indeks
