UIkit Views (1.1.0) - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: footer
ug: بەت ئاسىتى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: - None -
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: All
ug: ھەممە

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Scale
ug: شكالا

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Media
ug: مېدىيا

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: Alignment
ug: توغرىلاش ئۇسۇلى

en: Caption
ug: تېما

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Index
ug: ئىندېكس

en: Row
ug: قۇر

en: Views plugins
ug: قاچىلانغان قىستۇرمىلارنى كۆرۈش
