UIkit Views (1.1.1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Type
ast: Triba

en: footer
ast: pie

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: All
ast: Too

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Header
ast: Encabezáu

en: Scale
ast: Escalar

en: Medium
ast: Mediu

en: Navigation
ast: Navegación

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
