UIkit Views (1.1.1) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Groups
be: Групы

en: Type
be: Тып

en: footer
be: футэр

en: Action
be: Дзеянне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: content type
be: тып змесціва

en: All
be: Усе

en: Bottom
be: Знізу

en: Header
be: Загаловак

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Scale
be: Маштаб

en: Medium
be: Сярэдні

en: Media
be: Мультымедыя

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Repeat
be: Паўтарыць

en: Random
be: Выпадкова

en: Caption
be: Загаловак

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Index
be: Каталог

en: Displays rows one after another.
be: Паказваць радкі па чарзе.

en: Dark
be: Цёмная
