UIkit Views (1.1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: footer
dz: མཇུག་ཡིག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།
