UIkit Views (1.1.1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Action
hy: Գործողություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Left
hy: Ձախ
