UIkit Views (1.1.1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Action
kk: Әрекет

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: All
kk: Барлық

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Medium
kk: Орташа

en: Navigation
kk: Навигация
