UIkit Views (1.1.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Groups
si: සමූහ

en: Type
si: වර්ගය

en: All
si: සියල්ල

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: Index
si: පටුන
