UIkit Views (1.1.1) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Groups
sk: Skupiny

en: Type
sk: Typ

en: footer
sk: pätička

en: Action
sk: Akcia

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Icon
sk: Ikona

en: Views
sk: Zobrazenia

en: hidden
sk: skryté

en: content type
sk: typ obsahu

en: All
sk: Všetky

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Header
sk: Hlavička

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Scale
sk: Škálovať

en: Medium
sk: Stredná

en: Media
sk: Médiá

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: Tab
sk: Karta

en: Random
sk: Náhodný

en: Position
sk: Pozícia

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Caption
sk: Popis

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Toggle
sk: Prepínať

en: Animation
sk: Animácia

en: Column
sk: Stĺpec

en: Row
sk: Riadok

en: Primary
sk: Primárny

en: Displays rows one after another.
sk: Zobraziť riadky jeden za druhým.

en: Views plugins
sk: Zásuvné moduly pre Views
