UIkit Views (1.2.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Groups
ur: گروپس

en: Type
ur: قِسم

en: footer
ur: فوٹر

en: Action
ur: ایکشن

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Default
ur: طے شدہ

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Icon
ur: آئیکن

en: Views
ur: ویوز

en: hidden
ur: پوشیدہ

en: Scale
ur: سکیل
