UIkit Views (1.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: default
be: прадвызначана

en: - None -
be: - Нічога -

en: Default
be: Прадвызначана

en: Medium
be: Сярэдні

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Summary title
be: Загаловак падсумавання
