UIkit Views (1.2.1) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: footer
mn: хөл хэсэг

en: Action
mn: Үйлдэл

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Views
mn: Харагдацууд

en: hidden
mn: далд

en: All
mn: Бүгд

en: Bottom
mn: Доод

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Medium
mn: Дундаж

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
