UIkit Views (1.2.1) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: hidden
my: ဖုံးကွယ်ထားသည်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Index
my: အညွှန်း
