UIkitty (8.x-1.10) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
