UIkitty (8.x-1.12) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
