UIkitty (8.x-1.15) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit
