UIkitty (8.x-1.20) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង
