Uikitty 2.x - UIkit 2 for Drupal 8 (8.x-1.21) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Pagination
he: דפדוף

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון
