Uikitty (8.x-1.21) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Pagination
fa: صفحه بندی

en: Last page
fa: صفحۀ آخر
