Uikitty 2.x - UIkit 2 for Drupal 8 (8.x-2.2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: First page
ja: 先頭ページ
