Uikitty (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Pagination
ca: Paginació

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: First page
ca: Primera pàgina
