Uikitty 2.x - UIkit 2 for Drupal 8 (8.x-2.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Next page
fr: Page suivante

en: Go to first page
fr: Aller à la première page

en: Go to last page
fr: Aller à la dernière page

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: Previous page
fr: Page précédente

en: Last page
fr: Dernière page

en: First page
fr: Première page
