User IP Log (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ast: Reafitar

en: Page
ast: Páxina

en: Filter
ast: Filtru

en: IP Address
ast: Direición IP

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
