User IP Log (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Desc
hi: अवरोही

en: IP Address
hi: IP पता

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
