User IP Log (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: Page
is: Síða

en: Filter
is: Sía

en: IP Address
is: IP vistfang

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
