User IP Log (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Page
ku: پەڕە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »
