User IP Log (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »
