User IP Log (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Reset
af: Herstel

en: Page
af: Bladsy

en: Filter
af: Filtreer

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
