User IP Log (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
