User IP Log (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Reset
eu: Garbitu

en: Page
eu: Orria

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Desc
eu: Beheraka

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
