User IP Log (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Reset
ru: Сбросить

en: Page
ru: Страница

en: Filter
ru: Фильтр

en: Desc
ru: По убыванию

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: User IP
ru: IP пользователя

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: User id
ru: ID пользователя

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
