User IP Log (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Page
sq: Faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
