User IP Log (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Reset
cy: Ailosod

en: Page
cy: Tudalen

en: Filter
cy: Hidlydd

en: IP Address
cy: Cyfeiriad IP

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
