User IP Log (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Page
hu: Oldal

en: Filter
hu: Szűrő

en: Desc
hu: Csökk

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: No results found.
hu: Nincs találat.

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
