User IP Log (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Page
hy: Էջ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը
