User IP Log (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Reset
kk: Ысыру

en: Page
kk: Бет

en: Filter
kk: Фильтрле

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
