User IP Log (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
